Začátek školy ve školním roce 2020/2021.

(zveřejněno dne 26. 8. 2020)

Ředitel Základní školy Říčany oznamuje, že školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1. září 2020 v 08:00 hodin. Žáci I. třídy se shromáždí se svými rodiči   v Kulturním domě Říčany, kde proběhne uvítání a první informativní setkání.  Žáci ostatních tříd bez rodičů přijdou do své třídy, kde obdrží první informace od svých třídních učitelů. Žáci si neberou přezůvky, ani aktovku (do kulturního domu ani do školy se nebude nikdo přezouvat). Žáci obdrží přihlášku do školní družiny a přihlášku na stravování.

Úvodní část bude končit asi v 08:45.

Ve středu všichni žáci přijdou do školy v 7:25 – 7:45 hodin s aktovkou, přezůvkami a sáčkem na tyto přezůvky.

Budou vědět, kdo bude navštěvovat školní stravování a školní družinu. Rodiče nebudou vstupovat do budovy školy.

Od středy 2.9. do pátku 4.9. budou ve všech třídách vždy čtyři vyučovací hodiny (do 11:35).  Od 2.9. (středa) již budou vydávány pro přihlášené žáky obědy (žáci se přihlásí k odběru obědů 2.9. po příchodu do školy).  Školní družina bude v provozu od středy 2.9., končí v 16:00.

Informativní schůzka pro rodiče žáků I. tříd bude v úterý 1.9. v 15:00 hodin v I. třídě. Paní třídní učitelka seznámí rodiče s prací ve třídě v úvodu školního roku a zodpoví případné dotazy rodičů.