Nástup do školy 1. a 2. ročník.

(zveřejněno dne 13. 11. 2020)

Ve středu 18.11.2020 začnou navštěvovat školu žáci 1. a 2. ročníku. Budou mít denně 4 vyučovací hodiny bez tělesné a hudební výchovy (do 11:35 jako v původních rozvrzích). Nové rozvrhy žákům předají paní třídní učitelky. Obědy a školní družina budou v běžném provozu již od středy 18.11. Strávníci, kteří se před opatřeními stravovali ve ŠJ budou automaticky přihlášeni ke stravování. Pokud bude chtít někdo z rodičů dítě odhlásit, ať tak učiní nejpozději do pondělí 16.11. do 12.00 (telefonicky, emailem, SMS - kontakty na webu MŠ, odkaz jídelna). Prosíme, aby každý žák měl do školy  připraveny nejméně 2 roušky, ve škole budeme dbát zvýšených hygienických pravidel. V případě podezření na Covid, nebo popřípadě pokud je rodina v karanténě, dítě do školy v žádném případě neposílejte. Žák bude dostávat úkoly emailem za každý den nepřítomnosti ve škole.