Provoz školy od 12.4.2021

(zveřejněno dne 8. 4. 2021)

V týdnu 12.4. – 16.4. do školy půjdou žáci I., II. a III. třídy. Žáci IV. a V. třídy budou vyučováni distančně.

V týdnu 19.4. – 23.4. do školy půjdou žáci IV. a V. třídy, žáci I., II. a III. třídy budou vyučováni distančně.

V týdnu 26.4. – 30.4. do školy půjdou žáci I., II. a III. třídy. Žáci IV. a V. třídy budou vyučováni distančně.

V týdnu 3.5 – 7.5. do školy půjdou žáci IV. a V. třídy, žáci I., II. a III. třídy budou vyučováni distančně.

Takto pravidelně (po týdenních intervalech) se bude vyučování opakovat do odvolání.

Žáci navštěvující školu budou povinně testováni 2x týdně neinvazivními Ag testy (pondělí, středa). Testování žáků bude plně v režii třídních učitelek. Pokud bude žák pozitivní, odchází domů a třída pokračuje v prezenční výuce.

Žáci ve škole budou používat roušku.

Školní družina bude v provozu od skončení vyučování do 16:00 hodin.

Žáci, kteří v minulosti chodili na oběd, budou automaticky k odběru oběda přihlášeni.