Plavání.

(zveřejněno dne 23. 2. 2022)

Každé úterý od 15. 3. do 19. 4. (6x po sobě) bude 2. a 3. třída jezdit na plavání do Kuřimi.
Odjezd od školy v 7:45!!!! Děti budou ve vodě od 8:45 do 10:15. Je potřeba se ráno nasnídat.
až po plavání. Po příjezdu bude 5. vyučovací hodina dle uvážení svých učitelů.

Každé úterý od 15. 3. do 19. 4. (6x po sobě) bude II. a III. třída jezdit na plavání do Kuřimi.  Plavání nahrazuje TV a je povinné a zdarma. Jde o plavecký výcvik s odborným vedením. Odjezd od školy v 7:45!!!! Děti budou ve vodě od 8:45 do 10:15. Je potřeba se ráno lehce nasnídat. S sebou: plavky, ručník, plavecká čepice a brýle (dle uvážení), svačina, pití. Svačit budou děti až po plavání. Po příjezdu bude 5. vyučovací hodina.