Potřeby pro žáka 1. ročníku.

(zveřejněno dne 1. 7. 2018)

SEZNAM ŠKOLNÍCH POTŘEB PRO ŽÁKY 1. ROČNÍKU
- přezůvky s bílou podrážkou, textilní vak na přezůvky, ručník s poutkem, prostírání
na svačinu, papírové kapesníky
- tělesná výchova - cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou, tepláky nebo kraťasy,
tričko, textilní vak na cvičební úbor, švihadlo
- výtvarná výchova – kufřík na výtvarné potřeby, tempery, fixy, plochý štětec č. 12,
na vodu, staré tričko či zástěrka, hadřík (ostatní věci dostanou děti ve škole)
- psací potřeby – tužky č. 1 a 2, silnější trojhranná tužka na uvolňovací cviky, pero –
např. Tornádo nebo Stabilo, menší pravítko, guma, ořezávátko, pastelky (nejlépe
na číslice (na písmenka nepotřebujeme), desky na sešity, pouzdro

SEZNAM ŠKOLNÍCH POTŘEB PRO ŽÁKY 1. ROČNÍKU:

Přezůvky s bílou podrážkou, textilní vak na přezůvky, ručník s poutkem, prostírání na svačinu, papírové kapesníky.

Tělesná výchova - cvičky nebo tenisky s bílou podrážkou, tepláky nebo kraťasy, tričko, textilní vak na cvičební úbor, švihadlo.

Výtvarná výchova – kufřík na výtvarné potřeby, tempery, fixy, plochý štětec č. 12,tyčinkové lepidlo (2 kusy), nůžky, černý tenký fix, zmizík, igelit na lavici, kelímekna vodu, staré tričko či zástěrka, hadřík (ostatní věci dostanou děti ve škole).

Psací potřeby – tužky č. 1 a 2, silnější trojhranná tužka na uvolňovací cviky, pero –např. Tornádo nebo Stabilo, menší pravítko, guma, ořezávátko, pastelky (nejlépe trojhranné tlustší), obaly na sešity a učebnice A5 a A4, průsvitka A4 a A5, zásobník na číslice (na písmenka nepotřebujeme), desky na sešity, pouzdro.