Skladba týdenního zaměstnání


11.35 - 12.00 12.00- 12.45 12.45 - 14.00 14.00 - 14.45 14.45 - 15.00 15.00 - 16.00
PO Hygiena, oběd Odpočinkové a relaxační činnosti - stolní, deskové hry, hry se stavebnicemi, volné kreslení, individuální četba Rekreační a sportovně pohybové činnosti - kolektivní a individuální pohybové hry, sportovní hry a soutěže Společensko-vědní činnosti Hygiena, svačina, I., II. a III. oddělení spojeno Odpočinkové a relaxační činnosti, individuální příprava na vyučování
ÚT Hygiena, oběd Odpočinkové a relaxační činnosti - stolní, deskové hry, hry se stavebnicemi, volné kreslení, individuální četba Rekreační a sportovně pohybové činnosti - kolektivní a individuální pohybové hry, sportovní hry a soutěže Výtvarné a pracovní činnosti Hygiena, svačina, I., II. a III. oddělení spojeno Odpočinkové a relaxační činnosti, individuální příprava na vyučování
ST Hygiena, oběd Odpočinkové a relaxační činnosti - stolní, deskové hry, hry se stavebnicemi, volné kreslení, individuální četba Rekreační a sportovně pohybové činnosti - kolektivní a individuální pohybové hry, sportovní hry a soutěže Literárně dramatické činnosti Hygiena, svačina, I., II. a III. oddělení spojeno Odpočinkové a relaxační činnosti, individuální příprava na vyučování
ČT Hygiena, oběd Odpočinkové a relaxační činnosti - stolní, deskové hry, hry se stavebnicemi, volné kreslení, individuální četba Rekreační a sportovně pohybové činnosti - kolektivní a individuální pohybové hry, sportovní hry a soutěže Skupinové aktivity - hry Hygiena, svačina, I., II. a III. oddělení spojeno Odpočinkové a relaxační činnosti, individuální příprava na vyučování
Hygiena, oběd Odpočinkové a relaxační činnosti - stolní, deskové hry, hry se stavebnicemi, volné kreslení, individuální četba Rekreační a sportovně pohybové činnosti - kolektivní a individuální pohybové hry, sportovní hry a soutěže Tematické činnosti Hygiena, svačina, I., II. a III. oddělení spojeno Odpočinkové a relaxační činnosti, individuální příprava na vyučováníDle okolností a zájmů dětí lze týdenní skladbu zaměstnání měnit.